Klub Narodowej Demokracji* Wybory do Rady Klubu * Rada Klubu *** Uchwały * Nasze akcje * Nasi partnerzy * kontakt: *UWAGA !

Jako Klub jesteśmy mocno zaangażowani w przygotowanie Pierwszego Założycielskiego Kongresu Narodowego Frontu Polski. Kongres planowany jest na 10 czerwca 2017r. Narodowy Front Polski to nasza najważniejsza inicjatywa. Jak wszystko pójdzie dobrze to Klub będzie działał jako frakcja w Narodowym Froncie Polski.

Zaprzyjaźnione strony - linki :

Lista Stron Patriotycznych

2 stycznia 2014r

Klub Narodowej Demokracji - to kolejna próba zjednoczenia środowisk narodowych i patriotycznych, wszystkich chcących służyć Narodowi Polskiemu w Polsce i za granicą.

Nie jesteśmy i nie będziemy partią polityczną, nie jesteśmy stowarzyszeniem, nie będziemy kandydować jako Klub Narodowej Demokracji w żadnych wyborach.

Łączy nas chęć wspierania istniejących już inicjatyw, stowarzyszeń, stronnictw służących Polakom.

Łączy nas wspólna deklaracja uzgodniona w 75 rocznicę śmierci Romana Dmowskiego – twórcy idei Narodowej Demokracji.Deklaracja 2 stycznia 2014r - Jestem zwolennikiem suwerennego, narodowego państwa polskiego,

państwa respektującego Prawo Naturalne, które współcześnie najlepiej można utożsamić z Systemem Wartości Chrześcijańskich.Lista sygnatariuszy


Jeżeli zgadzasz się z naszą Deklaracją to dołącz do nas!

kontakt:

Inicjatywa zjednoczenia

Narodowy Front Polski

Akcja referendalna

TV

Wykaz polecanych stron - kategorie

wiadomości – polityka

Inne strony

.

.

.

.

.