Klub Narodowej Demokracji* Wybory do Rady Klubu * Rada Klubu *** Uchwały * Nasze akcje * Nasi partnerzy * kontakt: *UWAGA !

Najbliższe oficjalne spotkanie Klubu Narodowej Demokracji (telekonferencja) odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia 2017 o godz. 14.00 W spotkaniu mogą wziąć udział tylko członkowie Klubu (Wybory do Rady Klubu - 4 kadencja)

Zaprzyjaźnione strony - linki :

Lista Stron Patriotycznych

2 stycznia 2014r

Klub Narodowej Demokracji - to kolejna próba zjednoczenia środowisk narodowych i patriotycznych, wszystkich chcących służyć Narodowi Polskiemu w Polsce i za granicą.

Nie jesteśmy i nie będziemy partią polityczną, nie jesteśmy stowarzyszeniem, nie będziemy kandydować jako Klub Narodowej Demokracji w żadnych wyborach.

Łączy nas chęć wspierania istniejących już inicjatyw, stowarzyszeń, stronnictw służących Polakom.

Łączy nas wspólna deklaracja uzgodniona w 75 rocznicę śmierci Romana Dmowskiego – twórcy idei Narodowej Demokracji.Deklaracja 2 stycznia 2014r - Jestem zwolennikiem suwerennego, narodowego państwa polskiego,

państwa respektującego Prawo Naturalne, które współcześnie najlepiej można utożsamić z Systemem Wartości Chrześcijańskich.Lista sygnatariuszy


Jeżeli zgadzasz się z naszą Deklaracją to dołącz do nas!

kontakt:

Inicjatywa zjednoczenia

Narodowy Front Polski

Akcja referendalna

TV

Wykaz polecanych stron - kategorie

wiadomości – polityka

Inne strony

.

.

.

.

.