wykaz koordynatorów NFP

Pierwszy Kongres 10 czerwca 2017r


Narodowy Front Polski

Lista rankingowa

1 71 1 Wojciech Bardoński Klub Narodowej Demokracji
3 31 2 Dariusz Jaworowski Sumienie Narodu
4 31 3 Marian Barański Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
24 31 4 Roland Dubowski Obóz Wielkiej Polski 1926
6 21 5 Mateusz Mielnik Klub Narodowej Demokracji
82 21 6 Waldemar Kazimierz Markowski Klub Narodowej Demokracji
134 21 7 Paweł Giersz Niezrzeszeni sygnatariusze
5 11 8 Maria Kuczyńska Klub Narodowej Demokracji
11 11 9 Włodzimierz Magalski Klub Narodowej Demokracji
40 11 10 Antoni Jankowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
48 11 11 Dariusz Stępiński Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
174 11 12 Edyta Pietuchowska Niezrzeszeni sygnatariusze
7 1 13 Piotr Chróściel Klub Narodowej Demokracji
13 1 14 Kamelia Koronkiewicz Klub Narodowej Demokracji
23 1 15 Marek Moczulski Klub Narodowej Demokracji
25 1 16 Danuta Kijanowska Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
26 1 17 Stanisław Kołodziejski Klub Narodowej Demokracji
32 1 18 Barbara Szewczyk Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
49 1 19 Krzysztof Szczurko Klub Narodowej Demokracji
58 1 20 Wiesław Nowicki Klub Narodowej Demokracji
63 1 21 Stefan Hoffmann Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
66 1 22 Zbigniew Molski Klub Narodowej Demokracji
75 1 23 Bogdan Chamerski Klub Narodowej Demokracji
86 1 24 Piotr Rybak Ruch Oburzonych
94 1 25 Jarosław Romanowski Niezrzeszeni sygnatariusze
95 1 26 Piotr Filipiak Niezrzeszeni sygnatariusze
98 1 27 Piotr Mariusz Żubrowski Niezrzeszeni sygnatariusze
99 1 28 Andrzej Wcześniak Niezrzeszeni sygnatariusze
106 1 29 Wojciech Mioduszewski Niezrzeszeni sygnatariusze
107 1 30 Grzegorz Trojańczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
109 1 31 Józef Wożniak Niezrzeszeni sygnatariusze
113 1 32 Krzysztof Matosek Niezrzeszeni sygnatariusze
127 1 33 Krzysztof Żbikowski Niezrzeszeni sygnatariusze
132 1 34 Anna Hebel-Blizna Niezrzeszeni sygnatariusze
133 1 35 Sebastian Blizna Niezrzeszeni sygnatariusze
135 1 36 Krzysztof Sztanderski Niezrzeszeni sygnatariusze
136 1 37 Adam Woroniecki Niezrzeszeni sygnatariusze
138 1 38 Grzegorz Armanowski Klub Narodowej Demokracji
139 1 39 Emilian Cywiński Niezrzeszeni sygnatariusze
145 1 40 Dariusz Sztajerwald Niezrzeszeni sygnatariusze
146 1 41 Łukasz Gocał Niezrzeszeni sygnatariusze
147 1 42 Jarosław Dobrzyński Niezrzeszeni sygnatariusze
149 1 43 Andrzej Kosiorek Niezrzeszeni sygnatariusze
157 1 44 Jolanta Zawada Niezrzeszeni sygnatariusze
158 1 45 Piotr Zawada Niezrzeszeni sygnatariusze
159 1 46 Beata Baran Niezrzeszeni sygnatariusze
162 1 47 Bartłomiej Kurzeja Niezrzeszeni sygnatariusze
163 1 48 Ryszard Tomczyk Komitet Społeczny ,,Wspólna Sprawa''
165 1 49 Wojciech Faltyn Niezrzeszeni sygnatariusze
166 1 50 Mirosław Pociask Niezrzeszeni sygnatariusze
167 1 51 Tomasz Sobis Niezrzeszeni sygnatariusze
169 1 52 Wojciech Grzymała Niezrzeszeni sygnatariusze
176 1 53 Aleksander Bielecki Niezrzeszeni sygnatariusze
8 - 54 Sławomir Andrzej Zakrzewski Klub Narodowej Demokracji
10 - 55 Krzysztof Wojciechowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
12 - 56 Piotr Lubański Klub Narodowej Demokracji
14 - 57 Krystyna Dajnowska Klub Narodowej Demokracji
15 - 58 Edmund Fila Klub Narodowej Demokracji
16 - 59 Andrzej Szumski ROTA - ENDECY
17 - 60 Ryszard Milewski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
18 - 61 Zbigniew Kiluk Klub Narodowej Demokracji
19 - 62 Dariusz Kończak Niezrzeszeni sygnatariusze
21 - 63 Bogusław Rybicki Klub Narodowej Demokracji
27 - 64 Jacek Królikowski Klub Narodowej Demokracji
28 - 65 Adrian Pierożak Nasz Polski Dom
29 - 66 Marcin Kujawa Klub Narodowej Demokracji
30 - 67 Jan Morek Klub Narodowej Demokracji
31 - 68 Maria Czaradzka Klub Narodowej Demokracji
33 - 69 Jerzy Fijałkowski Klub Narodowej Demokracji
34 - 70 Henryk Krakowiak Klub Narodowej Demokracji
35 - 71 Józef Janusz Klub Narodowej Demokracji
36 - 72 Patrycja Dolik Niezrzeszeni sygnatariusze
37 - 73 Kazimierz Hinz Klub Narodowej Demokracji
38 - 74 Jarosław Chmielewski Klub Narodowej Demokracji
39 - 75 Michał Jaroma ROTA - ENDECY
41 - 76 Eugeniusz Murawski Klub Narodowej Demokracji
42 - 77 Alicja Jadwiga Sędziak Klub Narodowej Demokracji
43 - 78 Robert Jarosław Bogusławski Ruch Oburzonych
44 - 79 Kamil Magalski Klub Narodowej Demokracji
45 - 80 Małgorzata Bogumiła Kuczyńska Klub Narodowej Demokracji
46 - 81 Przemysław Tuwalski Niezrzeszeni sygnatariusze
47 - 82 Józefa Teresa Gołębiowska Klub Narodowej Demokracji
50 - 83 Robert Rutkowski Klub Narodowej Demokracji
51 - 84 Marcin Woźniak Klub Narodowej Demokracji
52 - 85 Elzbieta Joanna Flis Klub Narodowej Demokracji
53 - 86 Paweł Połanecki Klub Narodowej Demokracji
54 - 87 Jacek Mędrzycki Obóz Wielkiej Polski 1926
55 - 88 Jerzy Czapkowski Nasz Polski Dom
56 - 89 Jacek Wójcikiewicz Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
57 - 90 Bartosz Szczerba Klub Narodowej Demokracji
59 - 91 Bogusław Cebulski Klub Narodowej Demokracji
61 - 92 Artur Gilewski Klub Narodowej Demokracji
62 - 93 Piotr Grządka ROTA - ENDECY
64 - 94 Kamila Kołodziejczyk Nasz Polski Dom
65 - 95 Przemysław Kendelewicz Klub Narodowej Demokracji
67 - 96 Kazimierz Piotrkowski Klub Narodowej Demokracji
68 - 97 Jarosław Rokita Klub Narodowej Demokracji
69 - 98 Jan Popłoński Klub Narodowej Demokracji
70 - 99 Marian Ciaciuch Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
71 - 100 Janusz Słaby Klub Narodowej Demokracji
72 - 101 Tomasz Kołodziejczyk Nasz Polski Dom
73 - 102 Lech Szczeblewski Klub Narodowej Demokracji
77 - 103 Edward Szwed Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
78 - 104 Hanna Błaszczak Klub Narodowej Demokracji
79 - 105 Sławomir Rozwadowski Klub Narodowej Demokracji
80 - 106 Krystian Maksymowicz Nasz Polski Dom
83 - 107 Arkadiusz Zbigniew Towenek Niezrzeszeni sygnatariusze
84 - 108 Robert Grządka ROTA - ENDECY
85 - 109 Krzysztof Stachurski Obóz Wszechpolski
89 - 110 Antoni Gut Niezrzeszeni sygnatariusze
90 - 111 Dominik Januchta Niezrzeszeni sygnatariusze
93 - 112 Mateusz Urbański Niezrzeszeni sygnatariusze
96 - 113 Robert Miller Niezrzeszeni sygnatariusze
97 - 114 Jakub Lech Niezrzeszeni sygnatariusze
101 - 115 Adam Marek Greczycho Niezrzeszeni sygnatariusze
102 - 116 Andrzej Skrzypecki Niezrzeszeni sygnatariusze
104 - 117 Dariusz Skłodowski Niezrzeszeni sygnatariusze
105 - 118 Łukasz Bensz Niezrzeszeni sygnatariusze
108 - 119 Krzysztof Drzewiecki Niezrzeszeni sygnatariusze
110 - 120 Mateusz Bohm Niezrzeszeni sygnatariusze
111 - 121 Jadwiga Raczyńska Niezrzeszeni sygnatariusze
112 - 122 Barbara Rogalska Niezrzeszeni sygnatariusze
114 - 123 Robert Krupka Niezrzeszeni sygnatariusze
115 - 124 Bartłomiej Kirkor Niezrzeszeni sygnatariusze
116 - 125 Lesław Pokrzywa Niezrzeszeni sygnatariusze
117 - 126 Andrzej Rak Niezrzeszeni sygnatariusze
118 - 127 Tomasz Konik Niezrzeszeni sygnatariusze
119 - 128 John Alexander Niezrzeszeni sygnatariusze
121 - 129 Stanisław Tofil Niezrzeszeni sygnatariusze
122 - 130 Artur Wierzbicki Niezrzeszeni sygnatariusze
125 - 131 Paweł Strzałkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
126 - 132 Marek Olszewski Niezrzeszeni sygnatariusze
128 - 133 Mieczysław Arciuszkiewicz Niezrzeszeni sygnatariusze
129 - 134 Bogusław Maśliński Niezrzeszeni sygnatariusze
130 - 135 Robert Chojnacki Niezrzeszeni sygnatariusze
137 - 136 Dariusz Osojca Niezrzeszeni sygnatariusze
143 - 138 Edward Pióro Niezrzeszeni sygnatariusze
144 - 139 Marcin Jachimiak Niezrzeszeni sygnatariusze
148 - 140 Adam Lis Niezrzeszeni sygnatariusze
151 - 141 Tomasz Budkiewicz Niezrzeszeni sygnatariusze
152 - 142 Andrzej Tabaczyński Niezrzeszeni sygnatariusze
153 - 143 Mariusz Wojciechowski Niezrzeszeni sygnatariusze
155 - 144 Krystian Kot Niezrzeszeni sygnatariusze
160 - 145 Wojciech Korczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
161 - 146 Mateusz Bracki Niezrzeszeni sygnatariusze
164 - 147 Marcin Jagodzinski Niezrzeszeni sygnatariusze
170 - 148 Krzysztof Kobryń Niezrzeszeni sygnatariusze
171 - 149 Agnieszka Rynkowska Niezrzeszeni sygnatariusze
172 - 150 Włodzimierz Rynkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
173 - 151 Leszek Siejka Niezrzeszeni sygnatariusze
177 - 152 Przemysław Paryś Niezrzeszeni sygnatariusze
178 - 153 Łukasz Windolf Niezrzeszeni sygnatariusze
179 - 154 Mariusz Malik Niezrzeszeni sygnatariusze
182 - 155 Łukasz Woliński Niezrzeszeni sygnatariusze
183 - 156 Rafał Chilecki Niezrzeszeni sygnatariusze
185 - 157 Marian Krawczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
186 - 158 Jan Sposób Niezrzeszeni sygnatariusze
187 - 159 Krzysztof Zach Niezrzeszeni sygnatariusze
188 - 160 Krzysztof Tomaszewski Niezrzeszeni sygnatariusze
189 - 161 Piotr Lewandowski Niezrzeszeni sygnatariusze
190 - 162 Jakub Zdebski Niezrzeszeni sygnatariusze
192 - 163 Dominik Smelkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
193 - 164 Dariusz Błachnio Niezrzeszeni sygnatariusze
194 - 165 Wojciech Kuligowski Niezrzeszeni sygnatariusze
196 - 167 Anna Sztymelska Niezrzeszeni sygnatariusze
197 - 168 Adam Książek Niezrzeszeni sygnatariusze
198 - 169 Janusz Bukowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
199 - 170 Łukasz Jastrzębski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
200 - 171 Mateusz Jaworowski Sumienie Narodu
201 - 172 Beata Bigos Sumienie Narodu
202 - 173 Michał Gawryszewski Narodowa Wolna Polska
205 - 174 Marcin Kozłowski Niezrzeszeni sygnatariusze
206 - 175 Cezary Tarkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
208 - 176 Marieta Kurowska Niezrzeszeni sygnatariusze
209 - 177 Tomasz Kurowski Niezrzeszeni sygnatariusze
210 - 178 Grzegorz Fimowicz Niezrzeszeni sygnatariusze
212 - 179 Michał Klimaszyk Niezrzeszeni sygnatariusze
213 - 180 Zbigniew Juzków Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
214 - 181 Łukasz Wróbel Niezrzeszeni sygnatariusze
215 - 182 Michał Stolarski Niezrzeszeni sygnatariusze
216 - 183 Krzysztof Nowak Niezrzeszeni sygnatariusze
217 - 184 Michał Kułagowski Niezrzeszeni sygnatariusze
218 - 185 Borys Kijanowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
219 - 186 Jan Przybył Niezrzeszeni sygnatariusze
221 - 187 Józef Gryś Niezrzeszeni sygnatariusze
222 - 188 Kamil Szewczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
223 - 189 Mateusz Harezlak Niezrzeszeni sygnatariusze
224 - 190 Janusz Miliszkiewicz Niezrzeszeni sygnatariusze
227 - 191 Aleksander Szymański Niezrzeszeni sygnatariusze
228 - 192 Luiza Szymańska Niezrzeszeni sygnatariusze
229 - 193 Andrzej Rabuliński Niezrzeszeni sygnatariusze
230 - 194 Piotr Baran Niezrzeszeni sygnatariusze
231 - 195 Ryszard Łysakowski Niezrzeszeni sygnatariusze
232 - 196 Elżbieta Zimecka Niezrzeszeni sygnatariusze
233 - 197 Stanisław Wilkoszyński Niezrzeszeni sygnatariusze
234 - 198 Marcin Kujawa Gwardia Narodowa
235 - 199 Tomasz Smoliński Niezrzeszeni sygnatariusze
236 - 200 Piotr Lazar Niezrzeszeni sygnatariusze
237 - 201 Izabela Stolarz Niezrzeszeni sygnatariusze
238 - 202 Dawid Śliwa Niezrzeszeni sygnatariusze
239 - 203 Andrzej Miller Niezrzeszeni sygnatariusze
240 - 204 Adam Polewiak Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
241 - 205 Janusz Kosiński Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
242 - 206 Andrzej Turek Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
243 - 207 Paweł Niedbała Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
244 - 208 Maria Rawska Niezrzeszeni sygnatariusze
245 - 209 Wacław Wesołowski Niezrzeszeni sygnatariusze
246 - 210 Krzysztof Wójtowicz Niezrzeszeni sygnatariusze
247 - 211 Krzysztof Lis Niezrzeszeni sygnatariusze
248 - 212 Piotr Bienias Niezrzeszeni sygnatariusze
249 - 213 Przespolewska Małgorzata Niezrzeszeni sygnatariusze
250 - 214 Przemysław Bardoński Niezrzeszeni sygnatariusze
251 - 215 Irena Wysokolska Niezrzeszeni sygnatariusze
252 - 216 Paweł Śliwiński Niezrzeszeni sygnatariusze
253 - 217 Karol Ciesielski Niezrzeszeni sygnatariusze
254 - 218 Paweł Ciesielski Niezrzeszeni sygnatariusze
255 - 219 Andrzej Granek Niezrzeszeni sygnatariusze
256 - 220 Damian Janowski Niezrzeszeni sygnatariusze
257 - 221 Monika Janowska Niezrzeszeni sygnatariusze
258 - 222 Adrian Sadowski Niezrzeszeni sygnatariusze
260 - 223 Tymoteusz Adam Gajewski Niezrzeszeni sygnatariusze
261 - 224 Piotr Gwis Niezrzeszeni sygnatariusze
262 - 225 Andrzej Ruszczak Niezrzeszeni sygnatariusze
263 - 226 Marian Filipowicz Niezrzeszeni sygnatariusze
264 - 227 Adam Szylar Niezrzeszeni sygnatariusze
265 - 228 Tomasz Szymański Niezrzeszeni sygnatariusze
267 - 229 Edyta Purgal Niezrzeszeni sygnatariusze
268 - 230 Aleksander Nowicki Niezrzeszeni sygnatariusze
269 - 231 Karolina Czajkowska Niezrzeszeni sygnatariusze
270 - 232 Marcin Dziuba Niezrzeszeni sygnatariusze
271 - 233 Arkadiusz Jędrzejak Niezrzeszeni sygnatariusze
272 - 234 Adam Jakubiak Niezrzeszeni sygnatariusze
273 - 235 Wojciech Mateńka Niezrzeszeni sygnatariusze

powrót na stronę NFP





Kanał usunięty przez cenzurę youtube

*