wykaz koordynatorów NFP

Pierwszy Kongres 10 czerwca 2017r


Narodowy Front Polski

Lista uczestników - chronologicznie

1
Wojciech Bardoński Klub Narodowej Demokracji
3
Dariusz Jaworowski Sumienie Narodu
4
Marian Barański Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
5
Maria Kuczyńska Klub Narodowej Demokracji
6
Mateusz Mielnik Klub Narodowej Demokracji
7
Piotr Chróściel Klub Narodowej Demokracji
8
Sławomir Andrzej Zakrzewski Klub Narodowej Demokracji
10
Krzysztof Wojciechowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
11
Włodzimierz Magalski Klub Narodowej Demokracji
12
Piotr Lubański Klub Narodowej Demokracji
13
Kamelia Koronkiewicz Klub Narodowej Demokracji
14
Krystyna Dajnowska Klub Narodowej Demokracji
15
Edmund Fila Klub Narodowej Demokracji
16
Andrzej Szumski ROTA - ENDECY
17
Ryszard Milewski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
18
Zbigniew Kiluk Klub Narodowej Demokracji
19
Dariusz Kończak Niezrzeszeni sygnatariusze
21
Bogusław Rybicki Klub Narodowej Demokracji
23
Marek Moczulski Klub Narodowej Demokracji
24
Roland Dubowski Obóz Wielkiej Polski 1926
25
Danuta Kijanowska Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
26
Stanisław Kołodziejski Klub Narodowej Demokracji
27
Jacek Królikowski Klub Narodowej Demokracji
28
Adrian Pierożak Nasz Polski Dom
29
Marcin Kujawa Klub Narodowej Demokracji
30
Jan Morek Klub Narodowej Demokracji
31
Maria Czaradzka Klub Narodowej Demokracji
32
Barbara Szewczyk Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
33
Jerzy Fijałkowski Klub Narodowej Demokracji
34
Henryk Krakowiak Klub Narodowej Demokracji
35
Józef Janusz Klub Narodowej Demokracji
36
Patrycja Dolik Niezrzeszeni sygnatariusze
37
Kazimierz Hinz Klub Narodowej Demokracji
38
Jarosław Chmielewski Klub Narodowej Demokracji
39
Michał Jaroma ROTA - ENDECY
40
Antoni Jankowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
41
Eugeniusz Murawski Klub Narodowej Demokracji
42
Alicja Jadwiga Sędziak Klub Narodowej Demokracji
43
Robert Jarosław Bogusławski Ruch Oburzonych
44
Kamil Magalski Klub Narodowej Demokracji
45
Małgorzata Bogumiła Kuczyńska Klub Narodowej Demokracji
46
Przemysław Tuwalski Niezrzeszeni sygnatariusze
47
Józefa Teresa Gołębiowska Klub Narodowej Demokracji
48
Dariusz Stępiński Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
49
Krzysztof Szczurko Klub Narodowej Demokracji
50
Robert Rutkowski Klub Narodowej Demokracji
51
Marcin Woźniak Klub Narodowej Demokracji
52
Elzbieta Joanna Flis Klub Narodowej Demokracji
53
Paweł Połanecki Klub Narodowej Demokracji
54
Jacek Mędrzycki Obóz Wielkiej Polski 1926
55
Jerzy Czapkowski Nasz Polski Dom
56
Jacek Wójcikiewicz Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
57
Bartosz Szczerba Klub Narodowej Demokracji
58
Wiesław Nowicki Klub Narodowej Demokracji
59
Bogusław Cebulski Klub Narodowej Demokracji
61
Artur Gilewski Klub Narodowej Demokracji
62
Piotr Grządka ROTA - ENDECY
63
Stefan Hoffmann Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
64
Kamila Kołodziejczyk Nasz Polski Dom
65
Przemysław Kendelewicz Klub Narodowej Demokracji
66
Zbigniew Molski Klub Narodowej Demokracji
67
Kazimierz Piotrkowski Klub Narodowej Demokracji
68
Jarosław Rokita Klub Narodowej Demokracji
69
Jan Popłoński Klub Narodowej Demokracji
70
Marian Ciaciuch Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
71
Janusz Słaby Klub Narodowej Demokracji
72
Tomasz Kołodziejczyk Nasz Polski Dom
73
Lech Szczeblewski Klub Narodowej Demokracji
75
Bogdan Chamerski Klub Narodowej Demokracji
77
Edward Szwed Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
78
Hanna Błaszczak Klub Narodowej Demokracji
79
Sławomir Rozwadowski Klub Narodowej Demokracji
80
Krystian Maksymowicz Nasz Polski Dom
82
Waldemar Kazimierz Markowski Klub Narodowej Demokracji
84
Robert Grządka ROTA - ENDECY
85
Krzysztof Stachurski Obóz Wszechpolski
86
Piotr Rybak Ruch Oburzonych
89
Antoni Gut Niezrzeszeni sygnatariusze
90
Dominik Januchta Niezrzeszeni sygnatariusze
93
Mateusz Urbański Niezrzeszeni sygnatariusze
94
Jarosław Romanowski Niezrzeszeni sygnatariusze
95
Piotr Filipiak Niezrzeszeni sygnatariusze
96
Robert Miller Niezrzeszeni sygnatariusze
97
Jakub Lech Niezrzeszeni sygnatariusze
98
Piotr Mariusz Żubrowski Niezrzeszeni sygnatariusze
99
Andrzej Wcześniak Niezrzeszeni sygnatariusze
101
Adam Marek Greczycho Niezrzeszeni sygnatariusze
102
Andrzej Skrzypecki Niezrzeszeni sygnatariusze
104
Dariusz Skłodowski Niezrzeszeni sygnatariusze
105
Łukasz Bensz Niezrzeszeni sygnatariusze
106
Wojciech Mioduszewski Niezrzeszeni sygnatariusze
107
Grzegorz Trojańczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
108
Krzysztof Drzewiecki Niezrzeszeni sygnatariusze
109
Józef Wożniak Niezrzeszeni sygnatariusze
110
Mateusz Bohm Niezrzeszeni sygnatariusze
111
Jadwiga Raczyńska Niezrzeszeni sygnatariusze
112
Barbara Rogalska Niezrzeszeni sygnatariusze
113
Krzysztof Matosek Niezrzeszeni sygnatariusze
114
Robert Krupka Niezrzeszeni sygnatariusze
115
Bartłomiej Kirkor Niezrzeszeni sygnatariusze
116
Lesław Pokrzywa Niezrzeszeni sygnatariusze
117
Andrzej Rak Niezrzeszeni sygnatariusze
118
Tomasz Konik Niezrzeszeni sygnatariusze
119
John Alexander Niezrzeszeni sygnatariusze
121
Stanisław Tofil Niezrzeszeni sygnatariusze
122
Artur Wierzbicki Niezrzeszeni sygnatariusze
125
Paweł Strzałkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
126
Marek Olszewski Niezrzeszeni sygnatariusze
128
Mieczysław Arciuszkiewicz Niezrzeszeni sygnatariusze
129
Bogusław Maśliński Niezrzeszeni sygnatariusze
130
Robert Chojnacki Niezrzeszeni sygnatariusze
132
Anna Hebel-Blizna Niezrzeszeni sygnatariusze
133
Sebastian Blizna Niezrzeszeni sygnatariusze
134
Paweł Giersz Niezrzeszeni sygnatariusze
135
Krzysztof Sztanderski Niezrzeszeni sygnatariusze
136
Adam Woroniecki Niezrzeszeni sygnatariusze
137
Dariusz Osojca Niezrzeszeni sygnatariusze
138
Grzegorz Armanowski Klub Narodowej Demokracji
143
Edward Pióro Niezrzeszeni sygnatariusze
144
Marcin Jachimiak Niezrzeszeni sygnatariusze
145
Dariusz Sztajerwald Niezrzeszeni sygnatariusze
146
Łukasz Gocał Niezrzeszeni sygnatariusze
147
Jarosław Dobrzyński Niezrzeszeni sygnatariusze
148
Adam Lis Niezrzeszeni sygnatariusze
149
Andrzej Kosiorek Niezrzeszeni sygnatariusze
151
Tomasz Budkiewicz Niezrzeszeni sygnatariusze
152
Andrzej Tabaczyński Niezrzeszeni sygnatariusze
153
Mariusz Wojciechowski Niezrzeszeni sygnatariusze
155
Krystian Kot Niezrzeszeni sygnatariusze
157
Jolanta Zawada Niezrzeszeni sygnatariusze
158
Piotr Zawada Niezrzeszeni sygnatariusze
159
Beata Baran Niezrzeszeni sygnatariusze
160
Wojciech Korczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
161
Mateusz Bracki Niezrzeszeni sygnatariusze
162
Bartłomiej Kurzeja Niezrzeszeni sygnatariusze
163
Ryszard Tomczyk Komitet Społeczny ,,Wspólna Sprawa''
164
Marcin Jagodzinski Niezrzeszeni sygnatariusze
165
Wojciech Faltyn Niezrzeszeni sygnatariusze
166
Mirosław Pociask Niezrzeszeni sygnatariusze
167
Tomasz Sobis Niezrzeszeni sygnatariusze
169
Wojciech Grzymała Niezrzeszeni sygnatariusze
170
Krzysztof Kobryń Niezrzeszeni sygnatariusze
171
Agnieszka Rynkowska Niezrzeszeni sygnatariusze
172
Włodzimierz Rynkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
173
Leszek Siejka Niezrzeszeni sygnatariusze
174
Edyta Pietuchowska Niezrzeszeni sygnatariusze
176
Aleksander Bielecki Niezrzeszeni sygnatariusze
177
Przemysław Paryś Niezrzeszeni sygnatariusze
178
Łukasz Windolf Niezrzeszeni sygnatariusze
179
Mariusz Malik Niezrzeszeni sygnatariusze
182
Łukasz Woliński Niezrzeszeni sygnatariusze
183
Rafał Chilecki Niezrzeszeni sygnatariusze
185
Marian Krawczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
186
Jan Sposób Niezrzeszeni sygnatariusze
187
Krzysztof Zach Niezrzeszeni sygnatariusze
188
Krzysztof Tomaszewski Niezrzeszeni sygnatariusze
189
Piotr Lewandowski Niezrzeszeni sygnatariusze
190
Jakub Zdebski Niezrzeszeni sygnatariusze
192
Dominik Smelkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
193
Dariusz Błachnio Niezrzeszeni sygnatariusze
194
Wojciech Kuligowski Niezrzeszeni sygnatariusze
196
Anna Sztymelska Niezrzeszeni sygnatariusze
197
Adam Książek Niezrzeszeni sygnatariusze
198
Janusz Bukowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
199
Łukasz Jastrzębski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
200
Mateusz Jaworowski Sumienie Narodu
201
Beata Bigos Sumienie Narodu
202
Michał Gawryszewski Narodowa Wolna Polska
205
Marcin Kozłowski Niezrzeszeni sygnatariusze
206
Cezary Tarkowski Niezrzeszeni sygnatariusze
208
Marieta Kurowska Niezrzeszeni sygnatariusze
209
Tomasz Kurowski Niezrzeszeni sygnatariusze
210
Grzegorz Fimowicz Niezrzeszeni sygnatariusze
212
Michał Klimaszyk Niezrzeszeni sygnatariusze
213
Zbigniew Juzków Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
214
Łukasz Wróbel Niezrzeszeni sygnatariusze
215
Michał Stolarski Niezrzeszeni sygnatariusze
216
Krzysztof Nowak Niezrzeszeni sygnatariusze
217
Michał Kułagowski Niezrzeszeni sygnatariusze
218
Borys Kijanowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
219
Jan Przybył Niezrzeszeni sygnatariusze
221
Józef Gryś Niezrzeszeni sygnatariusze
222
Kamil Szewczyk Niezrzeszeni sygnatariusze
223
Mateusz Harezlak Niezrzeszeni sygnatariusze
224
Janusz Miliszkiewicz Niezrzeszeni sygnatariusze
227
Aleksander Szymański Niezrzeszeni sygnatariusze
228
Luiza Szymańska Niezrzeszeni sygnatariusze
229
Andrzej Rabuliński Niezrzeszeni sygnatariusze
230
Piotr Baran Niezrzeszeni sygnatariusze
231
Ryszard Łysakowski Niezrzeszeni sygnatariusze
232
Elżbieta Zimecka Niezrzeszeni sygnatariusze
233
Stanisław Wilkoszyński Niezrzeszeni sygnatariusze
234
Marcin Kujawa Gwardia Narodowa
235
Tomasz Smoliński Niezrzeszeni sygnatariusze
236
Piotr Lazar Niezrzeszeni sygnatariusze
237
Izabela Stolarz Niezrzeszeni sygnatariusze
238
Dawid Śliwa Niezrzeszeni sygnatariusze
239
Andrzej Miller Niezrzeszeni sygnatariusze
240
Adam Polewiak Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
241
Janusz Kosiński Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
242
Andrzej Turek Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
243
Paweł Niedbała Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
244
Maria Rawska Niezrzeszeni sygnatariusze
245
Wacław Wesołowski Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
246
Krzysztof Wójtowicz Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego
247
Krzysztof Lis Niezrzeszeni sygnatariusze
248
Piotr Bienias Niezrzeszeni sygnatariusze
249
Małgorzata Przespolewska Niezrzeszeni sygnatariusze
250
Przemysław Bardoński Niezrzeszeni sygnatariusze
251
Irena Wysokolska Niezrzeszeni sygnatariusze
252
Paweł Śliwiński Niezrzeszeni sygnatariusze
253
Karol Ciesielski Niezrzeszeni sygnatariusze
254
Paweł Ciesielski Niezrzeszeni sygnatariusze
255
Andrzej Granek Niezrzeszeni sygnatariusze
256
Damian Janowski Niezrzeszeni sygnatariusze
257
Monika Janowska Niezrzeszeni sygnatariusze
258
Adrian Sadowski Niezrzeszeni sygnatariusze
260
Tymoteusz Adam Gajewski Niezrzeszeni sygnatariusze
261
Piotr Gwis Niezrzeszeni sygnatariusze
262
Andrzej Ruszczak Niezrzeszeni sygnatariusze
263
Marian Filipowicz Niezrzeszeni sygnatariusze
264
Adam Szylar Niezrzeszeni sygnatariusze
265
Tomasz Szymański Niezrzeszeni sygnatariusze
267
Edyta Purgal Niezrzeszeni sygnatariusze
268
Aleksander Nowicki Niezrzeszeni sygnatariusze
269
Karolina Czajkowska Niezrzeszeni sygnatariusze
270
Marcin Dziuba Niezrzeszeni sygnatariusze
271
Arkadiusz Jędrzejak Niezrzeszeni sygnatariusze
272
Adam Jakubiak Niezrzeszeni sygnatariusze
273
Wojciech Mateńka Niezrzeszeni sygnatariusze




powrót na stronę NFP





Kanał usunięty przez cenzurę youtube

*