POMOC SPOŁECZNA CZY AGENTURA?

Forum dla wsystkich Polaków świata.

POMOC SPOŁECZNA CZY AGENTURA?

Postprzez F » 19 Lis 2016 19:27

-W Ciechanowskim MOPS pracuje około 80 pracoważków.
-Każdy pracownik MOPS zarabia miesięcznie kilka tysięcy złotych.
-Wielu pracowników MOPS wywodzi się z rodzin byłych funkcjonariuszy PRL.
-Każdy Ośrodek Pomocy Społecznej,otrzymuje z Unii Europejskiej 11 tysięcy euro dotacji na rok.
-Pieniądze z Unii w wielu przypadkach nie docierają do potrzebujących,gdyż są wliczane w koszty własne MOPS.-Jest to malwersacja powierzonych pieniędzy.
-Opiekunki Ciechanowskiego MOPS Nakłaniają do pracy chorych Polaków,którym zgodnie z prawem należy się stała,dożywotnia renta.
-Opiekunki Ciechanowskiego MOPS,które nie są Lekarzami,oceniają jednak stan zdrowia Polaków i nakłaniają chorych Polaków do podjęcia niewolniczej pracy,w Sadach,hurtowniach,za parę groszy,bez ubezpieczenia.-Jest to podpisanie cichego wyroku.
-Opiekunki Ciechanowskiego MOPS,proponują chorym Polakom,wyprowadzenie się z domu rodzinnego(Pod Most), wówczas jako osoby bez żadnych dochodów,uzyskają oni prawo do zasiłku socjalnego.-Jest to cicha metoda rozbijania Polskich Rodzin i stworzenie zagrożenia zdrowia i życia dla chorych Polaków.
-Pracownicy MOPS nie pomagają chorym Polakom w uzyskaniu renty,pomagają swoim,w wielu przypadkach patologicznym Rodzinom,które z fachową pomocą,wiedzą jak otrzymać świadczenia.
-Jeżeli nawet Polakowi należy się świadczenie,to żona byłego funkcjonariusza,zadba o to,by Polak nie otrzymał świadczenia.
-Opiekunki Ciechanowskiego MOPS,nastawiają członków rodzin przeciwko sobie.Podczas wywiadu opiekunki używając Autosugestii,wychwytują słowa,które zostają użyte przeciwko Rodzinie.
-Słowa wypowiedziane w złości lub gniewie,są wykorzystywane przeciw Rodzinie.
-Opiekunki Ciechanowskiego MOPS,stsują prowokacje wobec Polskich Rodzin . Nachodzą mieszkania i swoją obecnością,prowokują do agresywnego zachowania się emerytów i chorych Polaków.
-W przypadku gwałtownej reakcji Polaków na prowokację pracowników MOPS,pracownik MOPS,może zawiadomić Organy Ścigania.
-Ciechanowski MOPS zakłada Niebieskie Karty,81 letnim emerytom i chorym Polakom
-Pracownicy Ciechanowskiego MOPS,proponują chorym emerytom,pobyt w Domu Seniora,kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania emeryta.
-Pracownicy Ciechanowskiego MOPS,kierują wnioski do Sądu o przymusowe umieszczanie emerytów w Szpitalach Psychiatrycznych.
-Opisane wyżej przypadki,to działania ORMO i Służb Specjalnych PRL.
-Jest to celowe rozbijanie Polskich Rodzin,aby osłabić więzi rodzinne i niszczyć Polaków pojedynczo.
-Jeżeli członek rodziny postawi się pracownikowi MOPS,pracownik MOPS może zawiadomić organy ścigania.-Jest to FASZYZM,Rasa Panów zawsze ma rację.
Tylko Ugrupowania Narodowe,są w stanie wydalić z Polski Okupantów,Zdrajców,oraz szkodliwych dla Polski Osobników.
F
 
Posty: 26
Rejestracja: 06 Mar 2013 00:41

Wróć do Między nami Polakami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron