Naprawa czy zabawa?

Forum dla wsystkich Polaków świata.

Naprawa czy zabawa?

Postprzez F » 29 Lip 2014 18:01

W Ciechanowie na deptaku Warszawska znajduje się punkt naprawy telefonów komórkowyvh.Kilka dni temu kupiłem w tym punkcie stereofoniczny zestaw HI FI do telefonu komórkowego.Gdy sprawdziłem w domu zakupiony zestaw,okazało się,że nie jest on kompatybilny z moim telefonem.Zaraz pojechałem do punktu aby wymienić zestaw.Po sprawdzeniu wszystkich zestawów w sklepie,okazało się że żaden zestaw nie jest kompatybilny z moim telefonem.Sprzedawca kazał mi przyjść następnego dnia aby z nowej dostawy wybrać odpowiedni zestaw do mojego telefonu.Gdy następnego dnia przybyłem do sklepu,sprzeddawca powiedział że towaru jeszcze nie ma,ale wraz z nową dostawą przyjadą zestawy droższe ale dużo lepsze.Zrozumiałem że sprzedawca chcę mnie naciągnąć na zakup nowego,droższego zestawu.Zakupione niekompatybilne słuchawki kosztowały 35zł.-Ciekawe kto w Ciechanowie daje takim ludziom zezwolenia na działalność gospodarczą?-Dlaczego produkty w takich punktach napraw nie są kompatybilne z telefonami?-Czy takie produkty wolno wprowadzać na rynek?-Dlaczego nad takim procederem nie ma kontroli?
F
 
Posty: 26
Rejestracja: 06 Mar 2013 00:41

Wróć do Między nami Polakami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron